​Równocześnie, w oczekiwaniu na przyszłoroczne imprezy, mamy dla Państwa propozycję udziału w wirtualnych odsłonach targów, które odbędą się jeszcze w 2021 roku. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni do dzielenia się wiedzą, wymiany doświadczeń pomiędzy nauką i biznesem, nawiązania nowych kontaktów i utrwalenia dotychczasowych relacji.
 
W ramach Targów FASTENER POLAND® nawiązaliśmy współpracę z Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, której owocem będą wirtualne spotkania B2B zaplanowane na 5-18 października. Odbędą się one na specjalnie przygotowanej platformie kojarzącej producentów, dystrybutorów, sprzedawców, kupców i dostawców materiałów. Już dziś możemy zdradzić, że udział potwierdzili przedsiębiorcy z Białorusi, Estonii, Niemiec, Rosji, Ukrainy.
 
Mamy również propozycję dla specjalistów z branży materiałów sypkich i masowych. Po sukcesie konferencji SYMAS®/MAINTENANCE Virtual Talks zapraszamy Państwa na kolejną odsłonę wydarzenia, która odbędzie się jesienią br. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Możemy jednak zdradzić, że pracujemy nad programem i już wiemy, że dzięki zaproszonym gościom, będzie to bardzo mocna edycja.
 
To nie wszystko. Każde wydarzenie online oferować będzie e-katalog firm stanowiący bazę kontaktów do kilkudziesięciu tysięcy potencjalnych klientów w kraju i na świecie.
 
Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem, liczymy, że już niebawem spotkamy się wirtualnie podczas spotkań online a w 2022 już bez przeszkód – stacjonarnie.

[Oświadcznie Zarządu Targów w Krakowie]