Program towarzyszący


Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach, konferencjach i wykładach, które będą towarzyszyć tegorocznej edycji targów!

Organizowane w przestrzeni wystawienniczej wykłady każdego roku cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem gości targowych. Eksperci poprowadzą prezentacje dotyczące osiągnięć, nowych produktów, pomysłów czy ciekawych wdrożeń. Udział w wykładach workShops to doskonała okazja do wymiany poglądów i doświadczeń pomiędzy specjalistami w branży.

Od lat uczestnicy Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu poszerzają wiedzę dotyczącą dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych stosowanych w polskim i europejskim przemyśle. Podczas konferencji poruszymy tematy związane z aktualnymi trendami w obszarach: inżynierii utrzymania ruchu, efektywności energetycznej, zarządzania utrzymaniem ruchu, optymalizacji procesów, kosztów i rozwiązań technicznych.

Targi SYMAS nie byłyby kompletne bez corocznej konferencji organizowanej przez długoletniego partnera i patrona targów - magazyn „Powder&Bulk”. Program skupiony będzie na zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem procesowym, transportem materiałów sypkich, systemami odpylania i odpowietrzania, pomiarami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi dla zakładów produkujących lub przetwarzających materiały sypkie.

Chcesz zaprezentować swoje rozwiązania szerokiemu gronu potencjalnych klientów? Zgłoś się i opowiedz o nowych technologiach lub ciekawych case studies z wdrożeń na scenie targowej! Napisz do nas: miernikiewicz@targi.krakow.pl