SYMAS-MAINTENANCE 2022

 

 

Technologia, której można dotknąć

 

 

 

 

13. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS® są spotkaniem, które w sposób kompleksowy przedstawia technologie związane z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Ze względu na szerokie zastosowanie tych technologii, targi co roku odwiedzane są przez przedstawicieli niemalże każdej gałęzi przemysłu.


13. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE są natomiast jedyną imprezą targową w Polsce, mającą na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. Targi MAINTENANCE odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu, szczególnie z: metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego.

 

Obie imprezy targowe odbywają się wspólnie od ponad dekady, z wymiernymi korzyściami zarówno dla wystawców jak i odwiedzających.

 

 

 

 

 

 

Dla Wystawców

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla Odwiedzających

 

 

 

 

 

 

Strefy tematyczne

 

 

 

 

 

 

 

Spotkaj się z grupą branżowych odbiorców

 

  

 

* dane statystyczne 2019 r.


SYMAS® / MAINTENANCE Virtual Talks 2.0
- wydarzenie online -

SYMAS® / MAINTENANCE Virtual Talks 2.0 to druga edycja konferencji online skierowanej do specjalistów z branży materiałów sypkich i masowych oraz działów utrzymania ruchu, którą zorganizowaliśmy w dniach 8-9 grudnia 2021. Spośród najważniejszych zagadnień poruszonych podczas konferencji były: przemysł 4.0, inteligentny monitoring w fabrykach, digitalizacja, ekologia przemysłowa, bezpieczeństwo i higiena pracy czy też bezpieczeństwo procesowe. Zapraszam do zapoznania się z materiałem wideo oraz firm, które prezentowały swoje rozwiązania.

 

VIRTUAL TALKS 2.0

E-KATALOG

Utrzymaj się w ruchu!

 

 

 

 

Aktualności

 

 

 

 

 

Patronaty i współpraca